Srpen 2012

Nový des

31. srpna 2012 v 15:25 | Cestakrve |  Novinky-News
Tak jak vidíte, Howieho design vystřídalo NKOTBSB. Hrála jsem si s jednou jejich fotkou, kde byli všichni namíchaní, tak omluvte sem tam vroubek na jejich tělech..hold se mi klepe ruka a myška neposlouchá, když ořezávám:D Ale jsem na ně pyšná. Konečně se trochu učím s Photofiltrem. Je to šílená potvora, vždycky na něco kliknu a ono mi tam naskočí deset jiných věcí a než to dám dohromady tak mě přejde chuť se s tím patlat:D

No a jinak jak se těšíte do školy? Ti kteří tam ovšem chodí:-)
Až na ty lidi a na praxi přes celé září se tam netěším absolutně totálně vůbec. Budu to muset ale nějak přežít a zkusit se prosadit ve světě jako fotografka:-)

Tak zdar všem
Cesta

Mystical time

31. srpna 2012 v 15:21 | Cestakrve |  Novinky-News
Tak jsem sem dala nové díly Mystical time. Jedeme od začátku. Není to ani předělávka, je to totální překopání příběhu, jen základní myšlenka zůstala. Snad to bude lepší, než ta první rychlokvaška:-)
Enjoy

NKOTBSB London

27. srpna 2012 v 22:47 | Cestakrve |  Koncety - concerts
Já tu jak tululum hledám útržky z London..a když jsem u sedmého videa všimlu si, že tu je jedno video, které obsahuje celý koncert:-) přidávám sem i vlastnoručně dělaný seznam písniček. To jen kdyby se někomu některá třeba neznámá od NK líbila, aby to nemusel pracně hledat:)
Enjoy

Co se událo

27. srpna 2012 v 22:31 | Cestakrve |  Novinky-News
Zdravíčko Backstreetfans:-)
Jak se vám vede? Byla jsem dlouho pryč. Jednak z důvodu prázdnin, jednak z důvodu práce a také toho, že jsem neměla internet. Měla jsem takovou depresi bez něj, že jsem se opět pustila do psaní příběhů. Napsala jsem Ledové květy, které naleznete na cestakrve a opravuji Mystical time-byla to rychlokvaška, je tam spousty chyb a nesrovnalostí a celkově to vypadá hodně zoufale.
Takže teď, po týdnech docela drsné práce v McDonaldu (nechtějte vidět spáleniny, řezné rány a hlavně ne moje chudinky nohy)

Pár změn se událo zatímco jsem tu nebyla:
Zaprvé Alex čeká se svou drahou polovičkou mimouška. Bude to holčička,ale tu už určitě všichni víte:-) Zmínil to na NKOTBSB turné v Londýně.
Zadruhé Howie se nenechal prosit a hned počal se svou Leigh druhého potomka a bude to klouček. Podle všehu mu jeho láska darovala pozitivní test k narozeninám. Je to potvůrka ta Leighann. První test totiž dostal Howard ke snídani do postele:D

No a samozřejmě Kevča se nám vrací a kompletuje tak BACKSTREET BOYS zpět do plné formace. Takže už se těším na jejich nové cédo které by mělo vyjít..aaam..říjen..listopad?..tak nějak mám pocit:D

Jo a mimochodem NKOTB jsou vážně hezcí chlapící. Zítra(nebo možná ještě dnes) sem dám videa z London live NKOTBSB, kdyby to někdo ještě neviděl:-)

Vaše zastaralá,

Cesta