Prosinec 2011

Howie blázní

16. prosince 2011 v 16:22 | Cestakrve |  Novinky-News
A to jsem si myslela, že z toho úžasného blázínka se stal suchar první třídy.
Nick má na Howieho blahodárné účinky. How konečně přestává být ten upjatý muž co už má sovu rodinu a od všech radostí se distancuje a konečně i ukazuje, že je v něm pořád kousek dítěte.
Tentokrát se kluci vrací do své minulosti - Just want to you know! A How se konečně nedrží zpátky!
Ostatní fotky najdete na Nickových stránkách Brige:-)

Tuhle absolutně miluju...ten Howíčkův pohled je tak sladký...

AJ. svatba

15. prosince 2011 v 21:55 | Cestakrve |  Novinky-News
Tak Alík se nám za pár dní žení. To je síla, já myslela, že to má až v lednu, ale ono to je až TAK brzo. Jeslti do toho bude chtít Nick co nejrychleji prásknout taky, tak mu podkopnu nohy, tu svou si vzít nesmí, to by mi zkazil spokojený pohled na deset zamilovaných lidí v pěti rodinách.
Je mi ouzko. Když si představím, že jsou vlastně dvakrát starší než já, že už se žení a mají velké děti, připadám si tak hloupá a malá a o co jsem přišla, že jsem se nenarodila jako první dítě v rodině (mé sestry jsou rozhodně věku backstreetů blíž). Nadávala jsem jak tur, že se žení Howie a teď do toho vleze i nezkrotný Alex.
Ale přeju mu to má krásnou nevěstu a rozhodně se k sobě hodí;-)

Tak všechno nejlepší do chomoutu Alíčku, ať tě moc nemučí a máte co nejdřív mimouška a ať je to KLUK!!

Cestakrve

Lie to me LIVE

2. prosince 2011 v 12:25 | Cestakrve |  Písničky-Songs
Howie má nový song - Lie to me. Já vím že už to dávno víte. Já to taky vím už dlouho, ale hold nebyla chut to sem psát. Nikdy jsem neměla moc čas ani chíli pro sebe si Lie to me pustit v klidu tichosti a užít si to. Konečně jsem na pokoji na intru sama tak si to najdu a hle..klip už v nabídce písniček neni a na youtube klip ještě nedali. BUuuuuu tak jsem si našla aspon tedy livko odkudsi z japonska..a to mě zabilo. Howie si tam vytáhne na podium jednu dívku a zpívá jakoby jen pro ní.. to že se kolem ní motá je ještě v normě, ale když se k ní začne mazlit a nakonec před ní něžně poklekne a políbí jí ruku..já tu vejskala jak malej Jarda....to je taaaak sladký bože já chci být místo ní:D:D:D