Listopad 2011

Ze šuplíčku

14. listopadu 2011 v 16:01 | Cestakrve |  Všichni
Pár foteček. Tak si tak hledám fotku ze které udělám bleskovku a ono hele..takový krásný fotky a nkolik hned vedle sebe ze stejného focení, že o nich sakra nevim...se mi tam asi samy množí nebo co. Pokud máte i další, dejte prosím odkaz:-) přidám je i s vaším odkazem:-)

Howie má autogramiádu

14. listopadu 2011 v 9:33 | Cestakrve |  Novinky-News
Vím to už asi pět dní, ale neměla jsem čas to sem napsat. How má zítra autogramiádu svého prvního singlového CD Back to me! Bože já tam chci!!!


Uhuuu huhuuuuu proč nejsem američanka.....:(

Photoshop

7. listopadu 2011 v 15:09 | Cestakrve |  Novinky-News
Tak jsem opět tady. Mám chvíli času, tak řeknu, co se děje.
Ve škole to zatím jde, i když to občas dost drasticky dře (testy), kluci jsou pořád hezcí, i když u většiny prvotní okouzlení vyprchalo (konkrétně z jednoho, který mi na začátku šíleně připomínal Howieho a slinila jsem kdykoliv prošel, je ted jenom milej roztomilej klučina:-))
Učím se s photoshopem. Já vím, jsem zastaralá když s tím neumím, někdo řekne. Ale co víte! Mám ho tu už aspon od léta, kdy mi ho sem natáhla Lucka Sweetymole a ukázala mi prvotní práci s ním. Maličko jsem si to zapamatovala a hned jak odešla, pustila jsem se do tvoření. Prvotní výtvor byl naprostý paskvil. Takže šel photoshop do složek nepoužívané a jela jsem svůj starý dobrý Photofiltre. No ale dnes mě jaksi popadla chuť si hrát. Otevřela jsem znovu Photoshop, narvala tam fotky Howieho a Nicka a hrála si. No vypadávaly z toho šílený paskřivce ale mé samoucké učení znělo asi takhle: "Jů ono to jde obarvit!" "Jů tady jsou masky na pozadí!" "Jů ono se mi to vypnulo!" Takže uvidíme, jestli budu mít někdy chuť, tak snad se s tím pořádně naučím a pojede to:-)

Takže jsem vyčerpala dech. Huf tak zatím čus. Ještě sem něco dám od Haníka, která je natolik vrah, že se nespokojila jen s jedním výtvorem, ona mě zavalila a zabila několika božskými výtvory. Viz další článek

Pa Žabík