Straight Through My...Fight

9. ledna 2010 v 16:03 | Cestakrve |  STM...
Další díl STM...
Aktualizováno: 16. 6. 2011
Prodlouženo a nevejde se to sem, takže jsem nucena příběh ještě rozdělit na další díl

Katie prvních několik týdnů těhotenství trpěla jako zvíře. Pořád se jí něco nelíbilo, byla nevrlá, otrávená a zuřila kvůli hloupostem. Ještě k tomu musela snášet bolesti břicha, záda jí pobolívala a neustálé zvracení jí přivádělo k šílenství.
Kluci se snažili jí ve všem vyhovět, pomáhali jí a Brian se snažil svojí léčivou silou její bolesti potlačovat, ale poslední dobou jeho hřejivé ruce Katie vůbec nepomáhaly. Vyháněla ho z pokoje, aby jí zbytečně nemačkal břicho a Brian vždycky smutně odešel.
Tři měsíce uběhly jako voda a začaly se dít opravdu podivné události.
Bylo po turné a všichni se zabydleli ve velkém bytě, který Alex používal jako sklad harampádí. Tam se snažili Katie zařídit bydlení.
Nejprve to začalo tím, že Howie dorazil domů celý potlučený, s monoklem na oku a se zlomenými prsty na ruce. Celá ruka mu natekla a zfialověla. Katie vyskočila na nohy, ale píchlo jí v zádech, tak si zase pomalu sedla a proklínala se, proč si to závaží v sobě nechala.
Kluci se sesypali na svého zmoženého kamaráda, položili ho na gauč a Brian ho začal okamžitě léčit a vyptával se, co se mu stalo. Obvykle se Howie každé ráně bez problémů vyhnul a když bylo možno, dokázal bez problémů utéct.
"Nic se mi …au… nestalo." skučel Howie když mu brian vzal zmodralou ruku a začal jí nešetrně narovnávat."Utíkal jsem před nějakým davem fanoušků, jakmile jsem zahnul za roh, vzal jsem to svojí rychlostí, ale dostal jsem se do slepé uličky. Když jsem viděl tu stěnu, řekl jsem si, že se rozeběhnu a vyskočím až na druhou stranu, ale síla mi uprostřed rozběhu najednou došla a já se velkou rychlostí rozplácl o tu zeď." zatnul zuby a zasténal, jakmile v jeho pochroumané ruce silně křuplo, jak Brian hodil zápěstí na svoje místo.
Alex s Nickem se na sebe vylekaně podívali a zachvěli se. Ještě nikdy se nestalo, aby Howiemu došla síla, natož aby si rozbil kokos o stěnu, kterou by bez problémů přeskočil. Stejně jako ostatním, nikdy jeho moc nevynechala.
A tohle bylo teprve malé varování.
Za tři dny tahle pohroma zasáhla Alexe. Právě se věnovali lovu na Lovce, zlého upíra, který chytá a zabíjí lidi. Jakmile upír hodil dýku na právě zády otočeného Nicka, Alex skočil do rány a natáhl ruku proti zbrani. Okolí ale nezmedovatělo, jako vždycky, dýka se ve vzduchu jen lehce zakymácela, ale pokračovala v cestě dál. I když se A. J. snažil, skončil s dýkou zaraženou mezi kosti pravé dlaně. Podíval se na čepel trčící z dlaně, nevěřícně se dotkl krve, která mu z ní vytékala, a pak se svalil na zem bolestí, která ho ochromila. Jen tak tak ho Nick stihl zachytit. Howie, který stěží ovládal svoji sílu, a zoufalý Brian, který sám neměl ničící schopnosti, přeprali Lovce a zničili ho. Alex skončil v nemocnici a vrátil se domů ještě toho večera se zavázanou rukou a bledý jako stěna. Nick si začínal toho dne uvědomovat, že neslyší, co si jejich zoufalá těhulka myslí, i když měl přísně zakázáno hrabat se jí v mysli. Snažil se soustředit, ale čím déle se snažil, tím víc síly ztrácel, bolela ho hlava a Brianovy léčivé ruce mu pranic nepomáhaly a prášky na ně nepůsobily.
Katie už byla v sedmém měsíci, když ztratil veškerou moc i Brian. Nic o jejich útrapách nevěděla, ale stejně jí vrtalo hlavou, že už se jim dlouho neměnily oči na rudé ani nechodili ven na lovy. Pozdního listopadového večera si je zavolala na gauč a vyzpovídala je.
"Víš Katie, máme takový menší problém" říkal Brian a ostatní smutně sklopili hlavy "máme za to, že nám někdo nebo něco sebralo naše síly. Neumím už léčit, Howie ztratil super rychlost, Nick nemůže číst myšlenky a Alex… no..vidíš sama" A. J. zvedl dlaň, na které se ještě růžověla velká jizva.
"Ale, nemůžete přece ztratit svoje moci. To byste museli mít v rodině dcery ne?" děsila se, co se těm čtyřem stalo. Kluci bezmocně pokrčili rameny.
"Na normální život si lehce zvyknu, ale budou mi naše síly chybět." povzdechl si Howie a dal si hlavu do dlaní.
"Mě taky" napodobil ho Nick a seděli tam vedle sebe a litovali se.
"A co teprve bezmocnost proti temným, pro které jsme teď dost slabé a chutné sousto." Přisadil si Alex.
Katie sebou najednou škubla a chytila se za břicho.
"A sakra" šeptl Brian, který seděl vedle ní a automaticky sáhl po telefonu a zavolal záchranku. Alex letěl pro ručníky, aby vysušil louži, která se pod Katie vytvořila, Howie se zvedl a utíkal pro pití. Jediný Nick u ní zůstal, držel jí za ruku a konejšil, aby se uklidnila.
"Ještě ne, ještě ne, vždyť má ještě čas!" hekala a dívala se zoufale na Nicka, který byl ještě zoufalejší než ona, protože už nevěděl, jak jí pomoci.
Záchranka přijela do pěti minut, záchranáři doběhli do pokoje, Katie naložili na lehátko a strčili do auta, ale ani nestihli nastartovat, když to na Katie přišlo. Lékaři byli nuceni improvizovat přímo na ulici v autě ambulance. Před kluky zavřeli dveře, aby jim tam nelezli a nemotali se, takže ti čtyři museli zůstat venku, pochodovali kolem nervózně a pořád nakukovali matným sklem dovnitř, co se děje.
"Zdravím pánové." Ozvalo se za nimi krákoravým hlasem.
Všichni čtyři se prudce otočili. Za nimi stála trojce mužů. Neměli žádné zbraně, ale jejich oči byly jako dvojce černých děr a zpod rtů jim vykukovaly dvakrát tak dlouhé tesáky.
"Nazdar Viky, jak se daří? Pořád ještě honíš krysy v kanálech?" opáčil na pozdrav Nick a kysele se na návštěvníka usmál.
Vůdce mu úsměv oplatil "Vidím, pánové, že jste krapet v nevýhodě. Pár dní už jste nebyli na naší pravidelné bitce dobro proti zlu."
"Nemáme teď na to tvoje kočkování čas ani chuť." Opáčil Howie.
"Vidím, že se vám ani síly nedostává." Udělal i se svými bodyguardy krok vpřed. Alex a Howie udělal ti samé, ale Brian je zarazil. Nesměli zapomenout, že se jim opravdu ztratila veškerá síla.
"No tak co je, svatoušku, nechceš si snad umazat tu svou hezkou tvářičku?" Popichoval Viktor Briana.
"Musíme ochránit Katie." Šeptl Nick, s očima stále upřenýma na jejich úhlavního nepřítele. Vždy ho zatím dokázali odrazit a zahnat zpátky do podzemí, ale s vypětím všech sil. Teď by je zašlápl jako červy.
"Za chvíli svítá Vikoušku, měl by ses jít schovat, než se spálíš." Oplatil mu jedovatost Howie a vzal Briana za rameno, aby věděl, že jsou s ním.
"Dnes bude pod mrakem, tudíž."
"Tudíž se z tebe stala rosnička v Počasí." Dopověděl Alex a Viktor nafoukl tváře.
"Tudíž se konečně můžeme vypořádat s nepohodlnými, jako jste vy. Na ně, hoší."
Mávl rukou a oba jeho muži se nahrbili a vycenili tesáky. Backstreet Boys měli jenom své pěsti. Zoufale se po sobě podívali.
"Za Katie." Nadechl se Nick a sevřel pěsti silněji.
"Zakroutímě Viktorovi tím hubeným krčkem." Zasmál se Howie.
"Ubožáci!" Sedl si Viktor na lavičku u domu a sledoval, jak se jeho dva upíři rozeběhli k té ubohé čtveřici. Kluci zaujali postoj zády k sobě. Věděli už, jakými schopnostmi oplývají tihle dva.
Jakmile se světlovlasý upír přiblížil, máchl Alex rukou, ale s jeho lidskou silou se ho nemohl ani dotknout. Upír se rozplynul a objevil se naproti Brianovi. Druhý z bodyguardů si vyhlédl Howieho, doběhl k němu a chytil ho za ramena. Mladík se ihned začal svíjet v bolestech, když mu upír pouštěl do těla stovky Watů elektřiny, a když ho pustil, svalil se Howie bez dechu k zemi.
"Howe!" zařval Alex a než se stihl upír nad něj naklonit a vychutnat si jeho krev, postavil se nad padlého A. J. a vrazil nepříteli pěstí. Cítil, jak mu v ruce prasklo. Upíří tělo bylo mnohem tvrdší, než lidské a tak ta rána, která by člověku zlomila čelist, s ním ani nepohnula.
"Nemáme šanci!" Zavolal Brian, zoufale uhýbající rychlým pěstem světlovlasého bodyguarda. Ani s pomocí Nicka, který se snažil oplácet rány, které upír zasazoval Brianovi, skoro se ho nedotkl.
Katie přes šum krve v hlavě slyšela venku hlomoz, ale musela se soustředit na své dítě. Pořád si říkala, že je přeci ještě brzo, aby přišlo na svět, ale už bylo pozdě. Doktoři běhali po sanitce a pranic se nestarali o hlomoz a výkřiky venku, pro ně teď byla důležitá Katie a její těžký porod. Dítě prý bylo špatně otočené a nebyl vůbec čas převézt pacientku do nemocnice. Dítě by zemřelo a s ním zřejmě i matka, takže se museli spolehnout na vybavení v autě.
"Nemáte šanci, chlapci. Tak už to vzdejte, ať nemáte moc zpěněnou krev, ta mým hochům moc nechutná." Smál se Viktor vesele rozvalený na lavičce.
"Už nemůžu." Hekl Nick, zborcený potem, ale přesto pořád mával pěstmi proti teleportujícímu se upírovi, který bušil do Brianova obličeje, dokud nepadl.
Stejně, jako si Alex stoupl nad Howieho, postavil se i Nick nad Briana, aby padlého přítele ubránil.
Vypadalo to beznadějně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | Web | 10. ledna 2010 v 18:14 | Reagovat

no to by mě taky zajímalo co s ním je :D

2 Žabka Žabka | 12. ledna 2010 v 11:01 | Reagovat

to by mohlo být součásti minipokráčka:)

3 Nausy Nausy | Web | 12. ledna 2010 v 20:21 | Reagovat

to by bylo fajne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama