Straight Through My...Future

4. prosince 2009 v 22:58 | Cestakrve |  STM...
Katie se zabydluje u kluků, zjišťuje pár novinek...ale jedna z nich je větší novinka, než ty ostatní...
Aktualizace: 15. 6. 2011

Brian se probudil až na večer. Záda, ruce a nohy ho bolely a nic si nepamatoval. Když si všiml Katiných škrábanců na tváři, které jí v pomatení udělal, tvářila se, jakoby si to udělala sama. Nikdo nechtěl o tom odpoledni mluvit, jen Katie se pořád cítila malátná, usínala a nechtěla jíst. Howie se snažil jí vnutit jídlo, ale když ten tác s pokrmy Katie viděla, bylo jí špatně. Nakonec si musela jít lehnout.
Kluci se na sebe v obývacím pokoji nechápavě dívali a měřili si jeden druhého, jestli proti Katie neposlal nějakou nemoc.
Dívka se necítila dobře ještě dva dny, než jí křeče v žaludku trošku povolily. "Já snad porodím." držela se za žaludek a kručení bylo slyšet až ke klukům.
Ti se na sebe zděšeně dívali, Katie si toho všimla a začala se bolestně smát. "Nebojte se, není to tak vážný, mám jenom nějaké žaludeční křeče. To mám z toho, že jsem si odvykla jíst tak dobré jídlo, které vaříte."
Brian k ní přišel a položil jí dlaň pod tričko na holé břicho. Všichni na něj strnule koukali, co bude dělat. Katie se styděla a snažila se jeho ruku vytáhnout, ale pak ucítila, jak její křeče polevují a celým tělem se jí roztahovalo příjemné teplo a pohoda. Jakmile dal Bri ruku pryč, slastný pocit přešel, ale křeče už se nevrátily. Povzdechla si úlevně.
"Pááááááni" hvízdl Alex. Howie to všechno pozoroval s očima navrch hlavy a Nick, předtím znuděně žužlaje mátu, lístek málem spolkl, když si všiml, co Brian dělá.
Katie se narovnala a protáhla se "Jak si to udělal? Už to nebolí." pohladila se po břiše a pak se ke svému zázračnému léčiteli přivinula.
Bri se chvěl po celém těle únavou a držel se za orosené čelo.
"Na takovéhle práce ještě nejsi dost silný, kámo" vzal ho Alex pod pažemi a vyvinul z Katiných rukou. Brian se mu šťastně zhroutil do náručí. Vzali ho s Howiem pod pažemi a odvedli do auta, které je mělo odvést na zkoušení a poté mělo začít vystoupení. Katie dostala skvělé místo k sezení tak dobře promyšlené, že byla blízko občerstvení, záchodu a přitom dobře viděla na podium. Dostala i kartičku V. I. P., kdyby se chtěla jít podívat do zákulisí na kluky.
Celý večer si užívala pozornosti od kulisáků, tanečníků i samotných Backstreet Boys, kteří měli ohromnou starost o jejich schovanku a tak jí snášeli div ne modré z nebe.
Vystoupení bylo trochu hektické, protože Brian nemohl moc zpívat, jakoby se někde nachladil, ale přesto se snažil a ostatní ho v tom podporovali.
Nakonec se vyčerpaní, utancovaní, ale spokojení s výsledkem doplahočili do apartmánu, kde měli strávit poslední noc. Katie se křeče v menší formě vrátily, tak jí do schodů nesl Nick.
"Řekni mi." šeptala, když jí nesl do schodů a funěl přitom jako lokomotiva, i když pro něj Katie znamenala jen peříčko.
"Je i Kevin…no víš… taky upír?" styděla se, když se na ní Nick podíval a v modrých očích se mu odráželo světlo, vycházející ze dveří, ze kterých koukal Howie, aby mu pomohl s Katie. "Tím, co se z nás stalo, jsme se stali už v době, kdy s námi Kevin ještě byl." posmutněl a předal dívku čekajícímu Howiemu, aby se mohl protáhnout. How jí zatím donesl na gauč a starostlivě přikryl dekou, rozloučil se a šel spát.
Brian šel také ihned spát a Alex si šel ještě do restaurace dole zapařit. Nick byl dlouho v koupelně, než se připloužil ke Katie a svalil se vedle ní na gauč. Otočila se k němu čelem, sedla si a položila si mu hlavu na rameno. Nick sebou škubl, jak to nečekal, ale pak se odvážil jí dát ruku kolem ramen.
"Jak jste se vlastně stali upíry?" koukla na něj.
Nicky byl trochu v rozpacích, ale nakonec se nechal přemluvit k rozhovoru. "Přišel s tím Alex. Víš, jak on má rád dívky." Když kývla, pokračoval "no a jednou přišel domů bledý jako stěna, museli jsme ho do postele div nedotáhnout. Zůstal s ním Howie, ale toho jsme našli ráno bledého a skoro bez života na zemi vedle Alexovy postele. Mysleli jsme si, že je to nějaká místní nemoc, ale nic, kromě té bledosti a neduživosti jim nechybělo. Nechtěli jíst a tak jsme se o ně s Kevinem snažili postarat. Brian měl zrovna práci se svojí ženou, která mu porodila synka." zasnil se do minulosti.
Katie zvedla hlavu "Myslíš Bayleeho? To už jste upíři víc než šest let?!" vyjekla, věděla o jejich rodinách a dětech a dost jí to udivilo.
Nick jí utišil a pokračoval ve vyprávění dál. "Hlídali jsme je ostražitě, ale v jedné krátké chvíli Howie z postele vyskočil a vrhl se na Kevina, nemohl se mu ubránit. Já se snažil utéct, ale A. J. mě stáhl zpátky a proměnil na to, co jsem teď." podíval se skepticky na svoje tělo a Katie se k němu silněji přitiskla. Nick zapolykal a usadil se pohodlněji. "Poslední přišel na řadu Brian, pro toho to bylo nejhorší, vrhli jsme se na něj všichni najednou. Doteď se s upírstvím úplně nesmířil a moc ho to bolí. Má štěstí, že získal takovou moc, jakou má teď. S jinou by se asi utrápil." V očích měl smutek a slzy. Katie mu je rukou otřela.
"Bolelo to hodně? Teda, myslím, když tě Alex kousl?" vyzvídala tiše.
Nick si povzdechl. "Cítil jsem horkost. Pálilo to úplně neskutečně. Myslel jsem si, že se mi asi usmaží mozek."
Katie se zachmuřila. Podobný pocit měla, i když jí Alex kousl, Howie sál krev z ranky na ruce a ještě doteď jí svědivě pálily tři rudé škrábance, které jí v deliriu udělal Brian nehty. Nechtěla na tu nepříjemnou bolest myslet. Stulila se Nickovi na rameno.
"Jak se toho zbavíte? Nebo to už máte napořád?" vyzvídala.
Nick se začal od srdce smát. "Slyšeli jsme pověru, že upíří síla se může přenést na naše děti, ale jenom na děvčata. Kdyby otěhotněla upírka a porodila dceru, nic by se nestalo, ale kdyby měla chlapce, její síla by se vytratila a přešla na to nebohé dítě. Mnohá miminka nápor té magie nevydrží a zemřou při porodu." když vyprávěl, jeho věčný úsměv se vytratil a vystřídal ho zachmuřený pohled.
Katie si v hlavě přemítala všechny informace, které se teď dozvěděla a pak zvedla hlavu "Vždyť Brian, Kevin a Howie mají jenom syny a nic se nestalo! Možná to bude pravda!" vyjekla.
Nick jí znovu opatrně utišil a přikryl dekou až po krk. Katie se uklidnila a přitiskla se k jeho horkému tělu. "Jsem unavená. Zítra si to dopovíme, ano?" šeptala, než usnula.
"Neboj se, dopovíme." Hladil jí po rameni a sledoval, jak mu ta křehká dívka usíná v náručí.
Nick se probudil pozdě odpoledne, přikrytý Katinou dekou. Cítil se unaveněji, než když usnul. Katie běhala v kuchyni plna energie a připravovala snídani.
Howie, jakmile zacítil jídlo, dostal tak nesnesitelný hlad, že se připlížil do kuchyně a potají za stolem ujídal, co dávala Katie na tácy, že klukům dopřeje snídani do postelí. Jakmile toho zrádce za stolem objevila, snažila se ho chytit a pořádně ho vypeskovat, ale Howie nasadil upíří tempo a díky své dovednosti utekl ještě dřív, než se Katie stihla vůbec napřáhnout. V rohu se zakymácela váza a málem spadla, když se kolem ní Howie prohnal.
"Pometlo ztřeštěný." pomyslela si Katie a kuchtila dál.
Všichni se vzbudili s výbornou náladou, když je probudila sladká vůně pořádné porce palačinek s čokoládou a hromada jiných dobrot. Nick se ošíval, že by z toho zase přibral. Katie mu vynadala, že v životě neviděla lepšího kostlivce, a že mu pár kilo na životě neuberou. S tímhle uspokojením začal Nick dlabat, až se mu dělaly mžitky před očima.
V půli dne, kdy byli kluci na cvičení a Katie jím dělala doprovod, se stala nepříjemná věc.
Celý den se na ni Brian díval úkosem a ona nechápala, co se mu honí v hlavě. Ostatní také netušili, co mu zas přelítlo přes nos, a tak dělali to, co uměli nejlíp - zpívali a tancovali. Nakonec Katie poznala, proč si jí Brian tak prohlíží. Jakmile uviděla jídlo a trochu ho snědla, zmodrala, zezelenala, zbělala, chytila se za pusu a utekla. Tanečníci se na sebe nechápavě dívali, jen kluci, v čele s Brianem, vyrazili k dámským záchodkům.
"Já to tušil!" uhodil na ní jejich skupinový léčitel Brian, když vyšla celá zelená ze záchodu a držela se za žaludek. "Věděl jsem to už ráno, ale myslel jsem, že je to jenom příznak té malátnosti, co mě včera popadla." položil jí ruku něžně na břicho a Katie si oddechla, když její křeče opět vymizely.
"Vážně jsem si myslela, že mě už ta bolest opustila." fňukala a koukala se po ostatních. Howie se tvářil soucitně, Nick nevěřícně, Brian starostlivě a Alex nechápal vůbec nic z toho, co se kolem něj právě dělo, protože sledoval sukýnky mladých tanečnic.
"To není jenom obyčejná bolest břicha a viď že ne?" koukla na Briho a v očích se jí objevily obavy, že tušení, které právě má, jsou pravdivé.
"Jo máš pravdu. Jsi těhotná." kývl a ostatní zalapali po dechu. "Nevím sice s kým, ani co to bude, ale jsi už ve druhém týdnu" sundal ruku z jejího břicha "Chceš, abych tě toho zbavil? Tohle ještě dokážu." mluvil upřímně a Katie se zamyslela. Chtěla mít dítě, ale teď? Když měla jenom pouhých osmnáct let? Připadalo jí to jako šílenost, ale nepamatovala si žádného muže, se kterým kdy měla poměr.
Ale počkat, vzpomínala si matně na jeden nedávný večer, na který ale měla velké okno. Oslavovalo se nové CDčko a hodně se u toho bavilo a pilo. Katie se samozřejmě nenechala dvakrát pobízet a pila skoro do němoty. Poté se probudila v Alexově pokoji. Sama. Nemohlo se stát nic hrozného, protože ostatní spali buďto někde po stolech, v kuchyni a Howie dokonce spal s rukou hozenou kolem vysypané květiny máty peprné v hale. To bylo tenkrát spěchu, než našli a koupili novou rostlinku máty a vyměnili jí za tu, kterou How v noci rozválel.
Katie se za tuhle vzpomínku pro sebe pousmála. "Ne, nech mi to. Ani nevím kdo je otcem, ale až to zjistím, věř mi, že dostane pořádně do čumáku." pokusila se o veselý, ale chabý úsměv. "Já tě pomstím." hrdě se praštil do hrudi Alex, a kluci ho začali plácat, aby si nevymýšlel.
"Budu vozit kočárek." Zaradoval se Nick, že na něj bude chytat ženský.
"A taky přebalovat." Zachechtal se Howie, který měl s přebalováním a chováním miminek zkušenosti od svého vlastního synka.
Nick se zašklebil a ztratil chuť starat se o dítě. Ti tři se tam začali hádat o to, kdo ho tedy bude chovat, přebalovat, hrát si s ním a kdesi cosi. Katie se jim od srdce smála a hladila se přitom po břiše, které bylo zatím ploché.
Brian byl zadumaný a už vymýšlel, jak si s tím dítětem poradí. Kde ho bude mladičká Katie vychovávat a dokáže se vůbec o malé dítě, které potřebuje neustálou péči, pořádně postarat? Samozřejmě, že jí mohli bohatě zaopatřit a zařídit jí luxusní byt, kdekoliv by si přála, ale Katie přeci byla nejraději s nimi. Měla všechny čtyři ráda, stejně, jako měli oni rádi jí. Brian o tom přestal přemýšlet. Přece jen, mají na promyšlení ještě dlouhých devět měsíců.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nausy Nausy | Web | 5. prosince 2009 v 20:11 | Reagovat

jsem ráda, že už je pokráčo :D začínala jsem být netrpělivá :D

2 Brige Brige | Web | 5. prosince 2009 v 21:52 | Reagovat

dalšííí

3 Downpour Downpour | Web | 8. prosince 2009 v 12:51 | Reagovat

Ten nový dess se ti vážně povedl :D

4 Žabka Žabka | 14. prosince 2009 v 20:02 | Reagovat

děkuju moc:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama