Prosinec 2009

Dobrý den..dobrou noc spíš

14. prosince 2009 v 21:36 | Cestakrve |  Novinky-News
Zdravím vás Dámy a kmáni,
kdo sem chodí pravidelně, mohl si v pár chvílích dnes všimnout, že tu byl jiný desing - modrý. ale ten tu byl jenom na zkoušku,jestli pasují míry:)Tento hnědý des tu bude až do konce roku. V roce 2010 tu opět bude zpátky a do té doby, než vymyslím nějaký jiný:D

Také jsem se (konečně) naučila dělat GALERIE a RUBRIKY různým písmem a s pozadím (oo já šikulka) Takže to tu odted bude hezčejš vypadati:)

Pa a pusu

Cestakrve

Straight Through My...Future

4. prosince 2009 v 22:58 | Cestakrve |  STM...
Katie se zabydluje u kluků, zjišťuje pár novinek...ale jedna z nich je větší novinka, než ty ostatní...
Aktualizace: 15. 6. 2011

Houses of Carter

4. prosince 2009 v 20:14 | Cestakrve |  Nick
Netuším sice, co se tam předtím řeší..ale chvíle 2:00 v posteli, kdy začnou řešit němčinu
Nick"My jsme pětka..skupina..pětka...Finf"
Aaron"Funf.funf..funf"
NO a dál si to prohlédněte sami:D
Vážně miluju jak po Aaronově přehlídce německého jazyka Nick na něj dlouho kouká a potom to shrne slovy WAAAAAAAAAAAW

To je tak dokonalý:D:D Nick chytí dokonalej výbuch smíchu a nakonec se začnou smát všichni.. Všimněte si sestyry ležící pod klukama.Začne krutě lámat Aaronovi prsty u nohy a surově to křupne.
Ale je vidět, že Nick je tvrdá hlava..I po bratrově ukázce němčiny si stojí za svým a je to prostě finf a basta!:D:D

Leighann a James

3. prosince 2009 v 17:51 | Cestakrve |  Little James D.
Konečně je malý Jamesík vidět pořádně. Kromě videí mi dobrý anděl Hančík poskytla i fotky malého škrvněte. James je vážně celje táta. Já moc nepoznám co je na dítěti po tatínkovi nebo mamince, ale u Jamese vidím jasného Howa:)
Je vidět, že synáček se potatil i v tanečních kreacích:)
Leighann si nese malého Jamese a ani se s ním nepochlubí:)


Druhé video, kde si pyšný tatínek nese synáčka do hotelu bohužel nemůžu najít..tak snad později

Fotky z Prahy

1. prosince 2009 v 11:05 | Cestakrve |  Všichni
Tyto fotky byly na stránkách různých zpráv, které vyfotili fotografové. Až budou další, dám je sem.
KLuci zpívali PDA a když Alex předzpívával, zpívali sme taky:)Bylo to úžasný.
Jakmile si nick strčil ruku do kalhot a povytáhl si černé trenky(zjevně je po Howieho minulém pádu z podia a roztrhlých kalhotách napadlo, že se oblíknou do černých místo bílých) začali všichni neskutečně ječet. Všimla jsem si Nickova krásně spokojeného pohledu, že kvůli němu tolik lidí řve.
Jedna z těhle tanečnic nakopla mého medvídka, měla sem chutě jí nakopnout taky.
Vůbec si nepamatuji, jaká byla kdy písnička, ale musim říct, že se všichni čtyři umí pořád krásně kroutit a tančit jako bohové.
Brian pořád sbíral plyšáčky. Nikdo jinej to myslím kromě něj nedělal. Ostatní si jich nevšímali. Je škoda, že hodně tancují místo aby jako za starých let spíše hecovali diváky a dělali kraviny(i když bri a nick to dělali i tak když byl čas)
Bože vůbec si tohle nepamatuju. Měla jsem strach o sestřenku, takže si z toho konce moc nepamatuju, akorát nádherný Largen than life a jak Howie našel joeystick k jedné tanečnici a všichni si to předávali a tanečnice-robot, pak howiemu hračku vzala a on za ní letěl,aby mu to vrátila.

A také první videjko!!!!!začátek a první písnička EVERYBODY!!!!

Koncert v Praze

1. prosince 2009 v 10:39 | Cestakrve |  Všichni
Bylo to dokonalé. Nemám bohužel žádné fotky sama,ale všichni kolem mě fotili a natáčeli, takže bude fotek a videí z koncertu habaděj:)
Nemohla jsem celou noc spát a pořád jsem na ně myslela.
Zezačátku, když jsme čekaly až zhasnou a příjdou kluci, jsem se kelpala jak ratlík, řikala si že je konečně uvidim naživo, a pak.....zhaslo se, nastoupili Backstreet Boys...začla sem řvát s ostatními,ale najednou mi ti čtyři přišli jako úplně normální lidé. Žádná euforie, že vidím svě miláčky, se nedostavila.
Měla sem z toho trochu depku, ale když si mě Howie aspon na chviličku všiml, byla sem v sedmém nebi. (Mimochodem, pořád mu padaly kalhoty tak se vždycky trapně usmál a zezadu si ty kalhoty vytáhl výš.Řehnila sem se mu jak blázen) To, že tady byli, mi došlo až v autě a potom v posteli.

Čekala jsem, že už to jsou dospělí moudří muži a bude to klidný koncert. ale jen přišli, smála jsem se od začátku do konce. Většinou teda Brianovi a Nickoušovi. Howie spíš koketoval a A.J. hecoval diváky:)
Na sestřenku se zaměřil její milovaný Brian a když viděl, že na něj dělá srdíčko z prstů(já to dělala taky ale tohle srdíčko patřilo Howiemu, to Brimu zjevně došlo) a tak když dozpíval, strčil si mikrofon hlouběji dodlaně a udělal na sestřenku také srdíčko. Když mu hodila plyšáčka, chvíli na něj koukal, když tancoval s tanečnicí a pak když byl volný, zvedl ho a dělal s ním skopičiny. Bohužel mého medvídka pro Howieho jedna (svi**ě)tanečnice odkopla až bůhvíkam. Pak se teda bohudík našel.
Taky bylo hezký, když si před nás sedla na nějakou bednu jedna tanečnice a přišel k ní Brian a ona ho začala svádět. Brian se podíval na mě a udělal pohled typu"co já s ní mám uvšechvšudy dělat?!" a já jen pokrčila rukama tak vypadal ještě víc zmateněji.

Bylo to vážně dokonalý koncert a až budou videa, zajisté tady budou a můžeme se kouknout na celý koncert znovu:)