Zvláštní sen

2. listopadu 2009 v 16:21 | Cestakrve |  Novinky-News
Dnes se mi zdál hodně zajímavý sen. Mám lístek do Prahy na kluky a jsem jak vidno z toho celá tumpachová.
Zdálo se mi, že nás na koncert přišlo strašně strašně málo(někde jsem zaselchal kolem 200) protože všichni ostatní byli nemocní. Dívala jsem se na to obří podium a cítila v břiše takové divné hřání a svírání,ale nebylo to nepříjemné, spíš vzrušující. Nemohla jsem se dočkat začátku.

Řeknu vám, moje hlava si se mnou krutě pohrává. přišla tam moje učitelka a říkala, že BsB taky zná, a že jestli je mám opravdu ráda, že mi zařídí, abych se s nima viděla blíž. Samozřejmě sem souhlasila,ale byla jsem smutná, že neumím m
oc dobře konverzovat anglicky.
Učitelka mě a 9 jiným lidem dala nějaký prášeček. Chutnalo to jako normální bonbon, ale najednou jsem se ocitla v zákulisí, kde pobíhalo ostatních 9 lidí a chytali si BsB, kteří se proplétali mezi tanečníky a ostatními kamarády. Povídala jsem si s jednou holkou česky, když kolem nás proběhl Howie, pozdravil a utíkal dál. Za chvíli za nám a přiběhl A.J. a ptal se kam How zmizel, tak sme mu to ukázaly. Nakonec jsem chtěla od nich jejich podpisy, ale ouha..neměla jsem sebou tužku ani papír. Alex mi obě věci nabídl, tak sem si je vzala, netuším jak, jsem Alíka urazila a ten nafučeně odešel a nebavil se se mnou, a šla hledat ostatní BsB.
Jediného člena jsem nakonec neměla a to byl právě How..hledala jsem ho po celém O2 komplexu, ale vždycky,když jsem ho zahlédla, někam mi zmizel. Nakonec jsem se tak zamotala, že jsem nemohla najít cestu zpátky do haly. Byla jsem tak zoufalá, že jsem se zoufalstvím probudila.

Hodně zajímavý sen, ještě doteď cítím to napětí, když jsem se dívala nad sebe na to velké podium.
Už se tam moc moc moc těším a zuby nehty, lokty, kolena se protluču dopředu,abych si to pořádně užila:) Sorry ostatní fanynky, ale jak jde o Backstreet Boys, jsem prostě egoistickej zmetek:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama