Straight Through My... Power

2. listopadu 2009 v 21:09 | Cestakrve |  STM...
Poprvé se Katie poznává se silou, kterou Backstreeti ovládají. Následuje pár komplikací následované několika šrámy-jak na těle tak na duši.
Aktualizace: 15. 6. 2011


V letištní hale začal první problém - Katie neměla žádné doklady totožnosti.
Nikdo na to doteď nepomyslel. Ostraha jim jí chtěla ihned vzít.
"Prosím, abyste ustoupili." chtěli kluky od Katie odehnat, aby si jí odvedli, ale oni se nechtěli od své schovanky ani hnout.
"Pánové, prosím, jděte do letadla."nabušení policisté začínali být dotěrní a surově skupinu odstrkali od dívky. Jakmile Katie vzali pod pažemi, rozzlobený Howie se rozeběhl a skočil na prvního policajta, až ho svalil na zem. Muž se nenechal jen tak přeprat a začal se bránit. Vznikl zmatek. Lidé, kteří stáli kolem, začali poplašeně běhat a volat další strážce. Těm se do cesty postavili Nick a Brian.
Katie se vyškubla druhému policistovi, který jí stále držel a táhl pryč, a utíkala zpátky ke vchodu do letadla. Druhý policista byl však zmatkující nováček, a jakmile nastala takováhle kritická situace, neviděl jiné východisko, než uprchlíka zastavit kulkou. Vytasil pistoli a namířil rozechvělou rukou Katie přímo mezi lopatky. Zmáčkl kohoutek.
Zbraň štěkla a kulka se rozletěla přímo proti zoufalé dívce. Lidé zaječeli a padli k zemi. Jakmile ale střela dorazila do půli cesty ke Katie, skočil do rány Alex a nastavil proti ní ruku. Svět zmedovatěl.
Když se vrátil do své rychlosti, kluci i Katie zmizeli, v jednu chvíli zmizela i kulka vystřelená policistou a o chvíli později se objevila, jak padá neškodně na zem. Policista, který se pral s Howiem, sedícím mu na břiše, minul pěstí cíl, když se mu najednou jeho soupeř s rošťáckým úsměvem ztratil z očí. Katie se na chvíli zase objevila, zoufale se rozhlédla a pak opět zmizela.
Katie prchala před smrtí. Uslyšela, jak Alex vykřikl, aby se zastavila a pak vrazila do něčí hrudi, která se před ní najednou zhmotnila. Otevřela oči a dívala se do Nickovy usměvavé tváře. Ohlédla se a viděla Alexe, jak vzal do ruky roztočenou kulku, která stála ve vzduchu naproti němu, a zahodil jí lhostejně na zem. Všichni lidé kolem stáli bez jediného pohybu.
"Dobrá práce Alíku." Pochválil kamaráda Howie a A. J. se na ně zazubil. Katie se chvíli překvapeně dívala na kluky s pusou otevřenou. Alex umí zpomalit tok času!
Chtěla se vysmeknout z Nickova náručí, ale jakmile se ho přestala dotýkat, kluci zmizeli a svět se opět rozeběhl.
"Támhle je!" zavolala jakási žena z davu a všichni se otočili na Katie. Policista znovu namířil zbraň, Katie se vyděsila, když se dívala do černé hlavně. V tom se dívka opět ztratila.
"Asi bychom měli jít. Nebo nám uletí letadlo." pokrčil rameny Brian. Ostatní se na něj usmáli, Nick vzal Katie opět do náruče a pomalým krokem odešli průchodem do jejich letadla. Katie se rozhlížela kolem, zatímco držela Alexe za ruku. Všechno vypadalo jako by někdo zmáčkl Pause. Když se ale zadívala na jednu ženu, která patřila k Backstreet kapele, všimla si, že se velice pomalinku pohybuje dopředu. Takže Alex čas nezastavil, on ho jenom hodně zpomalil.
V klidu došli do svého soukromého letadla a čas dostal opět normální tempo. Nikdo už je naštěstí nestíhal, v hale byl zmatek, ale letadlo se již připravovalo k odletu. A. J. se únavou složil na sedačku u okna a odpočíval. Katie se po příteli ohlédla.
"Vysiluje ho to. Takhle dlouho čas ještě nedržel."zašeptal jí do ucha Brian, když si všiml jejího zmateného pohledu.
Cesta letadlem dopadla vcelku dobře až na to, že Alex se celou cestu cítil malátný a Katie trpěla nevolnostmi z létání.
Přistáli na velkém letišti v Japonsku, kde měla být jejich další vystoupení. Ubytovali se ve velkém luxusním apartmá, všichni opět pospolu. Jen Katie měla svůj vlastní pokoj hned vedle nich, ale většinu času strávila u kluků.
Hned po ránu začal čerstvě probuzený Nick ostatními cloumat a chtěl se jít ven projít do centra města na nákupy. Kluci ho odháněli, ale když už nedal pokoj, dostal jednu do břicha, aby mlčel. Jelikož se Alex vyznal v tlakových bodech, trvalo dlouho, než mohl Nick znovu mluvit a pořádně se nadechnout. Prozatím jenom sípal, než tlak v jeho břiše povolil. Vyzvedli Katie a šli do ulic města.
Procházeli se kolem čtvrtí, širokými ulicemi i obchodními uličkami a všichni se dobře bavili. Zrovna když si Howie u jednoho stánku zkoušel s Katie šílené paruky, Brian se začal znepokojeně rozhlížet a díval se pátravým pohledem do všech temných zákoutí.
"Někdo nás sleduje, Brian chce, abychom už šli." zvedl Nick pomalu hlavu od krabice s parukami a vzal Howieho za paži. Shlukli se kolem přítele a čekali.
Po chvíli se Brianovy oči projasnily. "Nejsme tu sami. Někdo nás sl…"
Jeho slova zanikla v bolestném chrapotu, když mu do krku vlétla šipka a složil se jako poleno na zem.
"Odkud to přišlo?!" ostatní zaujali bojovou pozici kolem zhrouceného přítele a slabé dívky, která nad Brianem klečela a vyděšeně se rozhlížela.
"Nicku, je mu něco?" řekl Howie a těkal očima z omráčeného druha na poloprázdnou ulici.
"Myslím, že je jenom ochromený, jeho myšlenky jsou dost zmatené." Odpověděl mu Nick.
Útočníka ale už nezahlédli, ať se rozhlíželi, seč mohli.
Moc lidí si jich nevšímalo, a tak sebrali Briana, vyndali šipku z jeho krku a nesli ho společně někam na lavičku, kde ho hodlali probudit. Katie za nimi poslušně ťapala jako vystrašené kuře.
Za pár minut se Brianova mysl vrátila z omráčení a on otevřel oči. Cítil se divně, jakoby v něm narůstal ohromný hněv. Vysmekl se Alexovi a Howiemu z rukou, ale nohy ho neunesly, tak spadl tvrdě na zem.
"Bri co se ti stalo?!" sedla si k němu Katie a otočila ho čelem k sobě.
Na to jako by Brian čekal, jakmile ho otočila, sekl po ní nehty a zasáhl jí do tváře. Dívka od něj odskočila a držela si krvácející obličej.
"Co mu je?" křikl Alex, zatímco uhýbal před Brianovými zběsilými výpady.
"To bude tou šipkou." poskakoval za A.J.em Howie.
Když přilákal Briho pozornost, rozeběhl se takovou rychlostí, že než stihl Brian cokoliv udělat, stál Howie za ním. "Tady jsem." poklepal mu na rameno, a když se blonďák zuřivě ohnal, Howie se skrčil ještě dřív, než ruka mohla dopadnout, opřel se dlaní o zem a z otočky kopl svého zřejmě zdrogovaného přítele do břicha takovou setrvační silou, že Brian odlétl až na protější zeď pět metrů daleko, o kterou se jak dlouhý tak široký rozplácl a spadl na zem. ůNení zraněný?!" zvedla se Katie a utřela si krev z tváře, která jí tekla.
"Jednou dostal ránu kulkou do srdce a do hlavy." řekl za sebe Nick, který se opatrně vydal ke zhroucené postavě naproti. "Nebylo to sice nic moc vážného, Alex je stihl včas zastavit, než prošly až do orgánů, ale i tak se mu nic nestalo, a to se praštil o zem mnohem silněji." sáhl Brianovi na krk. Tiše zaskučel a Nick mu dal jednu za uši, takže znovu bezpečně omdlel. "Přežil horší rány než je tohle." Nadhodil si bezvládné tělo do náručí.
Při cestě řešili, kdo jim mohl chtít ublížit. Možná, že to byla jenom sranda, zkusila nadhodit Katie, ale kluci zakroutili hlavami.
Dozvěděla se, že oni jsou denními upíry, proto jim nevadí stříbro, slunce ani kříže. Také dostávají krev jenom v sáčcích z nemocnic. Snaží se prý vymýtit ty temné upíry, kteří opravdu vyhledávají krev lidských obětí a ta šipka, která zasáhla jejich přítele, mohla pocházet od nich. Jsou prý nebezpeční, ale na slunce se neodváží, jinak bouchnou jako balónek.
Katie se chvěla po celém těle. Takže to byl ten záblesk, který zahlédla toho rána, když Backstreet Boys poprvé viděla. Co ona se ještě všechno nedozví?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama